Naziv delovnega mesta: STROKOVNI SODELAVEC V MARKETINGU - M/Ž

OPIS DELOVNEGA MESTA

·                 skrb za digitalni marketing

·                 sodelovanje pri razvoju spletnih strani

·                 upravljanje: Facebook, Instagram, LinkedIn, Youtube

·                 razumevanje delovanja Google Analytics in Google Ads

·                 analiziranje podatkov za ugotavljanje učinkovitosti izvedenih kampanj

·                 razvijanje marketinških načrtov

·                 sporočanje rezultatov kampanj vodstvu

PRIČAKOVANJA

Iščemo samoiniciativno in kreativno osebo z odličnim poznavanjem digitalnega marketinga in družbenih omrežij.

Zaželene lastnosti in znanja: izobrazba s področja marketinga/komunikologije, natančnost, odzivnost, pripravljenost za učenje, iznajdljivost, aktivno znanje slovenskega in angleškega jezika (znanje italijanščine je dodatna prednost).

NUDIMO

·                 Pogodbo za določen čas po preteku 2-mesečnega poskusnega dela, z možnostjo zaposlitve za nedoločen čas

·                 Delo v mednarodnem okolju

·                 Ugoden delovni čas

·                 Veliko samostojnosti in svobode pri delu

·                 Odlično okolje za osebni in strokovni razvoj

·                 Spodbujanje inovativnosti

KAKO SE PRIJAVITI

Prijavo in življenjepis v slovenskem in angleškem (ali italijanskem) jeziku pošljite na: kristina.markocic@imediagsm.com

VRSTA DELA

·                 Pogodbeno delo

·                 Preko s.p. ali d.o.o.

·                 Redno delovno razmerje

·                 Študentsko delo

KATEGORIJA

·                 Marketing, PR

Naziv delovnega mesta: SKLADIŠČNIK - M/Ž

·                 prevzem in izdaja blaga

·                 delo na računalniku

·                 preverjanje istovetnosti blaga in spremnih dokumentov

·                 nakladanje in razkladanje blaga

·                 opravljanje skladiščnih del po naročilu nadrejenega

·                 lažja fizična dela

·                 natančnost in zanesljivost

·                 aktivno znanje slovenskega italijanskega jezika

·                 dobra računalniška pismenost

·                 izpit za voznika viličarja je prednost, ni pa pogoj

NUDIMO

·                 enoizmensko dopoldansko delo od ponedeljka do petka

·                 delo v mednarodnem okolju

·                 možnost sklenitve delovnega razmerja za nedoločen čas

Prijavo in življenjepis v slovenskem in italijanskem jeziku pošljite na: kristina.markocic@imediagsm.com

Samostojni računovodja / knjigovodja - m/ž

·                 vnos in kontiranje prejetih računov

·                 predpriprava za obračun DDV

·                 priprava izkazov in analiz poslovanja

·                 plačevanje računov

·                 nadzor plačilnega prometa in denarnih tokov

·                 knjiženje bančnih izpiskov

·                 vodenje in usklajevanje odprtih postavk

·                 spremljanje in analiziranje toka prodajnega blaga

·                 nadzor nad blagovno materialnimi evidencami

PRIČAKUJEMO

·                 resnost

·                 občutek za odgovornost

·                 4-5 let delovnih izkušenj

·                 komunikativnost

·                 sposobnost dela v kolektivu

·                 znanje jezikov: italijanščina in angleščina (zelo dobro)

PONUJAMO

·                 Možnost sklenitve delovnega razmerja za nedoločen čas po 3 mesečnem poskusnem delu

·                 Ugoden delovni čas (enoizmensko dopoldansko delo od ponedeljka do petka)

·                 Spodbujanje inovativnosti ter izmenjava idej in znanja